Referencie

Prvýkrát som prišla do kontaktu s majiteľkou/Queen masáž na firemnej akcii, kde súčasťou chill out zóny bola 15 min masáž. Využila som túto možnosť hneď dvakrát a zároveň som sa objednala na 1,5 h relaxačnú masáž celého tela. Postupne som vyskúšala rôzne typy masáží a tiež oxygenoterapiu.

Ak chcete dokonale zrelaxovať, urobiť niečo nielen pre svoje telo, ale aj dušu a tým zvýšiť svoju energiu, Queen masáž môžem len odporúčať.

pani Iveta A., Bratislava


Základ je, že som Queen masáž stretla cestou od ortopéda, ktorý mi naordinoval operáciu ramena. Odvtedy prešiel rok, problémy s ramenom prešli vďaka Queen masáži. Som veľmi vďačná. Všetky druhy masáží, ktoré som vyskúšala, boli super.

pani Janka Gaburová, Bratislava


Sedavé zamestnanie a môj životný štýl sa podpísal nielen na mojom krku a chrbtici, ktorá reaguje na chlad a na všetko. Na odporúčanie známej som vyskúšala Queen masáž. Úžasná masérka a príjemné prostredie. Úplne som vypla, už prvýkrát som odchádzala ako nový človek. Ďakujem, teším sa nabudúce a odporúčam.

pani Daniela  M, Nitra


Som veľmi spokojná, odporúčam, lebo sa človek uvoľní, zrelaxuje a cíti sa oveľa lepšie. Pani masérka je veľmi milá, každému odporúčam, aby to vyskúšal.

pani Rozália Szeiferová, Dunajská Streda


S masážami sme veľmi spokojní. Lenka je najväčšia profesionálka, s akou som sa stretla, navyše, ľudským prístupom a obrovským srdcom. Všetko je výborne zorganizované a termíny dodržané.

pani Gabika Čatáyová


Som veľmi spokojná, je to úžasný relax pre telo aj dušu. Odporúčam všetkým, čo majú radi masáž. A tým, čo masáž neskúsili vrele odporúčam – skúste.

pani Mária Machová


Pozdravte prosím Vašu úžasnú manželku a povedzte jej, že jej zo srdca ďakujem za perfektnú masáž a povzbudivé slová.  S pozdravom

pani Beňová z Prešova


Queen masáž - kráľovská odmena pre telo a dušu

Facebook

Prezeraním našich internetových stránok súhlasíte s tým, že používame súbory „cookie“, ktoré nám pomáhajú neustále zlepšovať vašu užívateľskú skúsenosť.

Viac informacií

Rozumiem