O masérke

Queen masáž - mám sa rada, som zdravá, krásna a šťastná

Queen masáž – mám sa rada, som zdravá, krásna a šťastná. Zaslúžim si kráľovskú odmenu.

„Masáž je ako film. Skutočný oddych a pritom totálny únik. No s tým rozdielom, že hviezdou ste vy. A nič nepremeškáte tým, že zaspíte.“ Elizabet Jane Howard

Dnešná doba je rýchla, všetci sa niekam náhlime, nemáme na seba čas.  Stres, povinnosti, práca, deti, rodina, všetko je dôležitejšie ako my. Hlavne my, ženy, seba dávame často na posledné miesto.

Prevenciu nestíhame a keď príde problém,  často siahame po „rýchlom riešení“ – po liekoch, ktoré nie vždy liečia podstatu, často iba tlmia bolesť.  A potom sa ráno opäť ohlási ten istý problém.

Samozrejme, masáž nenahrádza lekársku starostlivosť. Ale môže vám pomôcť predchádzať mnohým zdravotným ťažkostiam, ľahšie vypnúť, zrelaxovať, naštartovať energiu, pozitívnu náladu a cítiť sa fyzicky aj psychicky lepšie. Pretože… zdravie máte len jedno.


 Nezabúdajte, nie je nič dôležitejšie ako vy.

Doprajte si zážitok z Queen masáže, kráľovsky dobrý pocit, ktorý si zaslúžite.

 

Masáž upokojí a uvoľní tok energiee

Dobrá masáž vás upokojí, uľaví od emočného napätia, bolesti. Rozprúdi tok energie a pozitívnej nálady

 

Pár slov o masérke

Som masérka, mám za sebou niekoľko desiatok certifikovaných  kurzov absolvovaných na Slovensku aj v zahraničí. Svoju prácu milujem  a venujem sa jej už veľa rokov. Som rada, keď sa po mojej masáži človek cíti lepšie, je oddýchnutý, rozžiarený a spokojný.


Prečo som sa rozhodla stať masérkou?

Myslím si, že ste počuli, že cesty pána  Boha sú nevyspytateľné a nikto z nás nevie kedy a kam nás dovedú. On má svoj plán pre každého z nás. Mal svoj plán aj so mnou. Daroval mi možnosť byť jedným z tých, kto je maličkou súčasťou v tých Jeho veľkých plánoch. Cez moje ruky vám daruje do vášho života vieru, lásku, dobro a úľavu, aby  ste mohli ísť ďalej na svojej ceste.


Bude mi cťou, privítať vás v salóne, poradiť vám, akú masáž, či terapiu si vybrať. Verím, že budete odchádzať  s úsmevom na tvári,  plná pozitívnej energie. Teším sa na vás. S láskou, vaša masérka Lenkamasáže bratislava

 

 

 

 

 

 

Queen masáž - kráľovská odmena pre telo a dušu

Facebook

Prezeraním našich internetových stránok súhlasíte s tým, že používame súbory „cookie“, ktoré nám pomáhajú neustále zlepšovať vašu užívateľskú skúsenosť.

Viac informacií

Rozumiem